Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej (13.10.2004)

   Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w auli szkolnej odbyła się akademia, w której udział wzięli: przedstawiciele uczniów, nauczyciele oraz pozostali pracownicy naszej Szkoły.
   Niekonwencjonalna część artystyczna, którą można zatytułować "Jak to z nauczycielem w dziejach bywało", przygotowana była przez młodzież pod kierunkiem naszych polonistek pani mgr Lidii Drozdowskiej i pani mgr Marzeny Szewczyk, przy współpracy pana mgr Wiesława Kozłowskiego.
   Po części artystycznej przygotowanej przez uczniów, grupa wokalna - A może to już chór? - złożona ze wszystkich nauczycieli, zaśpiewała "Dezyderatę". Głosem wiodącym tego "chóru" była pani mgr Marzena Szewczyk.
   W końcowej części akademii Dyrektor Szkoły mgr Jacek Bruździak przedstawił nauczycieli, którzy zostali nagrodzeni w bieżącym roku nagrodzeni, następnie odczytał życzenia, jakie zostały przesłane do Szkoły oraz złożył życzenia wszystkim ucznion, nauczycielom i pozostałym pracownikom Szkoły.

Poniżej fotoreportaż.

tekst: Jarosław Tułaczyk
zdjęcia: Jarosław Tułaczyk
Uwaga:
Poniższa galeria oparta jest o skrypt (JavaScript) - fotografie w formacie 640x480 otwierają się, po kliknięciu na miniaturze, w odrębnym oknie dopasowanym do rozmiaru zdjęcia.
Rozmiar plików graficznych od 59kB do 99kB.

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4
Zdjęcie 5 Zdjęcie 6 Zdjęcie 7 Zdjęcie 8
Zdjęcie 9 Zdjęcie 10 Zdjęcie 11 Zdjęcie 12
Zdjęcie 13 Zdjęcie 14 Zdjęcie 15 Zdjęcie 16
Zdjęcie 17 Zdjęcie 18 Zdjęcie 19 Zdjęcie 20
Zdjęcie 21 Zdjęcie 22 Zdjęcie 23 Zdjęcie 24
Copyright &copy ZSO Kamienna Góra