Mecz belfrowie kontra żacy - 3:1

   14 czerwca 2005 roku o godzinie 14.00 w Sali sportowej przy ul. Słonecznej odbył się pierwszy i miejmy nadzieję nie ostatni mecz piłki siatkowej z cyklu potyczek nauczycielsko - uczniowskich.
   W składzie belfrów wystąpili: Krzysztof Pawlikowski, Maciej Latawiec, Adam Nowak, Hieronim Mader, Krzysztof Szkarłat, Romuald Pawlikowski i Sebastian Słowiński, zaś honoru żaków bronili: Dawid Wójcik, Krystian Michno, Kamil Krakowiecki, Mateusz Wackowski, Radosław Grzelak i Maciej Woźniak.
   Początek meczu nie zapowiadał późniejszego przebiegu wypadków, gdyż nauczycielskie "pospolite ruszenie" (w tym składzie spotkaliśmy się bowiem po raz pierwszy) w mgnieniu oka utraciło pierwsze 6 punktów. Jednakże ligowe doświadczenie niektórych z nas, ale także młodość!? i nie ukrywajmy chorobliwa wręcz ambicja obudziły w gronie dodatkowe moce, dzięki którym zaczęliśmy nawiązywać równorzędną walkę. Mimo przegranej w pierwszym secie 25:23 kolejne odsłony obnażyły wręcz brak doświadczenia naszej młodzieży a wygrane do -16, -19 i -21 są tego najlepszym dowodem. Cieszy nas, że doszło do takiej konfrontacji i oby weszła ona do kalendarza imprez naszej szkoły, szkoda przy tym jednak, że na trybunach zasiadł tylko jeden kibic (Gabriela Hubert), który fantastycznie wcielił się w rolę "chieerleaderki".
   Z reporterskiego obowiązku należy również dodać, że materiał fotograficzny wykonała dla Was, poświęcając swój czas, jak zwykle sympatyczna "kolorowooka" Olka Krajewska a gwizdek w ustach trzymał i sprawiedliwie powietrze doń pompował Kamil Cieplicki.

Tekst: Hieronim Mader
Zdjęcia: Aleksandra Krajewska

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4
Zdjęcie 5 Zdjęcie 6 Zdjęcie 7 Zdjęcie 8
Copyright &copy ZSO Kamienna Góra