Wizyta J.E. Ks. Biskupa dr Stefana Regmunta (06.03.2006)

   Dnia 6 marca 2006 roku przybył do naszej Szkoły J.E. Ks. Biskupa dr Stefana Regmunt. Zwiedzanie szkoły rozpoczął od spotkania z młodzieżą. Chcąc uhonorować gościa, gimnazjaliści i licealiści, pod kierunkiem pani Marzeny Szewczyk, przygotowali krótki spektakl, nawiązujący do wydarzeń z 2 kwietnia 2005. Przedstawienie obudziło w większości z nas wspomnienia związane z osobą Karola Wojtyły - Papieża Polaka. Po zakończeniu programu artystycznego uczniowie wręczyli gościowi pamiątkowe księgi, w których zostały spisane nasze refleksje po śmierci Jana Pawła II.
Młodzież zebrana w auli szkolnej z uwagą wysłuchała krótkiego przemówienia, w którym ksiądz biskup przypomniał o czyhających na młodych ludzi zagrożeniach i przestrzegł nas przed pokusą "łatwego" życia. Akademia zakończyła się wspólną modlitwą, po której Ekstelencja udał się na spotkanie z nauczycielami.

tekst: Marzena Szewczyk
zdjęcia: Jarosław Tułaczyk

Uwaga:
Poniższa galeria oparta jest o skrypt (JavaScript) - fotografie w formacie 720x540 otwierają się, po kliknięciu na miniaturze, w odrębnym oknie dopasowanym do rozmiaru zdjęcia.
Rozmiar plików graficznych od 35kB do 123kB.

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4
Zdjęcie 5 Zdjęcie 6 Zdjęcie 7 Zdjęcie 8
Zdjęcie 9 Zdjęcie 10 Zdjęcie 11 Zdjęcie 12
Zdjęcie 13 Zdjęcie 14 Zdjęcie 15 Zdjęcie 16
Copyright &copy ZSO Kamienna Góra