Zakończenie roku szkolnego klas III Gimnazjum nr 2 (23.06.2006)

   Nasze Gimnazjum ukończył rocznik 1990. Uroczyste podumowanie ich trzyletniej nauki odbyło się w auli szkolnej.
   Na wstępie jednak obejrzeliśmy część artystyczną prygotowaną przez uczniów klas drugich naszego Gimnazjum, która łączyła elementy małej formy teatralnej z recytacją i śpiewem.
    Następnie pan Dyrektor mgr Jacek Bruździak wraz z panią Wicedyrektor mgr Bożeną Skorupską oraz  wychowawcami wręczyli nagrody uczniom, którzy otrzymali świadectwo ukończenia gimnazjum z wyróżnieniem.
   W dalszej części uroczystości nagrody lub pamiątkowe dyplomy otrzymali uczniowie klas trzecich, którzy szczególnie aktywne uczestniczyli w życiu Szkoły, między innymi reprezentując nasze Gimnazjum w konkursach matematycznych oraz biorąc udział w pracach zespołu teatralnego "Pod jednym dachem".    W czasie uroczystości przedstawicielka Stowarzyszenia Promocji Edukacji "Futurum" w Kamiennej Górze pani Jolanta Buczek wręczyła nagrody książkowe oraz poinformowała o przyznaniu nagród pieniężnych uczniom, którzy uzyskali trzy pierwsze miejsca na liście rankingowej Gimnazjum. W tej trójce znaleźli się Klaudia Dopytalska i Michał Bruździak - uczniowie klas trzecich.
   Na zakończenie w imieniu uczniów klas trzecich głos zabrała Zofia Lorencik.

Poniżej fotoreportaż.
zdjęcia: Jarosław Tułaczyk

Uwaga:
Poniższa galeria oparta jest o skrypt (JavaScript) - fotografie w formacie 640x480 otwierają się, po kliknięciu na miniaturze, w odrębnym oknie dopasowanym do rozmiaru zdjęcia.
Rozmiar plików graficznych od 54kB do 122kB.

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4
Zdjęcie 5 Zdjęcie 6 Zdjęcie 7 Zdjęcie 8
Zdjęcie 9 Zdjęcie 10 Zdjęcie 11 Zdjęcie 12
Zdjęcie 13 Zdjęcie 14 Zdjęcie 15 Zdjęcie 16
Zdjęcie 17 Zdjęcie 18 Zdjęcie 19 Zdjęcie 20
Zdjęcie 21 Zdjęcie 22 Zdjęcie 23 Zdjęcie 24
Copyright &copy ZSO Kamienna Góra