I Mistrzostwa Zespołu Szkół Ogólnokształcących
w Narciarstwie Alpejskim (11.03.2005)

   W Czarnowie odbyły się I Mistrzostwa Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Narciarstwie Alpejskim. W zawodach brało udział 35 zawodników w czterech kategoriach.
W kategorii dziewcząt - gimnazjum i liceum - zwyciężyła Klaudia Dopytalska (kl. IId Gimnazjum nr 2) przed Agatą Ćwikowską (kl. IIa Gimnazjum nr 2) i Agatą Węcławik (kl. If LO).
W kategorii chłopców - gimnazjum - zwyciężył Wojtek Wołyniec (kl. IIc) przed Ksawerym Marcińcem (kl. Ib) i Łukaszem Blicharzem (kl. Ia).
W kategorii chłopców - liceum - I miejsce zajął Łukasz Święch (kl. Ie), II miejsce Kamil Cichocki (kl. Ie), a III miejsce Kamil Gryzło (kl. Ie).
W kategorii "open" najlepszy okazał się Łukasz Święch (LO), drugi był Kamil Cichocki (LO), trzeci Wojtek Wołyniec (Gimnazjum), czwarta Klaudia Dopytalska (Gimnazjum), piąta Agata Ćwikowska (Gimnazjum), a szósty Kamil Gryzło (LO).
   Najlepsi otrzymali medale i dyplomy, a zwycięzcy w każdej z kategorii otrzymali puchary ufundowane przez Dyrektora ZSO. W kategorii "open" puchar ufundował pan Wołyniec, rodzic jednego z zawodników.

Poniżej fotoreportaż.

Uwaga:
Poniższa galeria oparta jest o skrypt (JavaScript) - fotografie w formacie 640x480 otwierają się, po kliknięciu na miniaturze, w odrębnym oknie dopasowanym do rozmiaru zdjęcia.
Rozmiar plików graficznych od 56kB do 104kB.

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4
Zdjęcie 5 Zdjęcie 6 Zdjęcie 7 Zdjęcie 8
Zdjęcie 9 Zdjęcie 10 Zdjęcie 11 Zdjęcie 12
Zdjęcie 13 Zdjęcie 14 Zdjęcie 15 Zdjęcie 16
Zdjęcie 17 Zdjęcie 18 Zdjęcie 19 Zdjęcie 20
Zdjęcie 17 Zdjęcie 18 Zdjęcie 19 Zdjęcie 20
Copyright &copy ZSO Kamienna Góra