Sport w naszej Szkole.

18.06.2008 - 10 uczniów - wyróżniających się sportowców Gimnazjum w roku szkolnym 2007/2008 - pojechało na wycieczkę do Srebrnej Góry.
[Zobacz informacje w portalu powiatowa.info.]

17.06.2008 - "Dzień sportu na wesoło" na stadionie przy ul. Słowackiego.

16.06.2008 - najlepsi sportowcy z całego powiatu kamiennogórskiego spotkali się w hali Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących na tradycyjnej imprezie podsumowującej roczne zmagania.
W klasyfikacji szkół gimnazjalnych wśród chłopców nasze Gimnazjum zajęło drugie miejsce, a wśród dziewcząt trzecie.
[Zobacz informacje w portalu powiatowa.info.]

13.06.2008 - Daniel Wójcik i Przemysław Cisek zdobyli Wicemistrzostwo Dolnego Śląska Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce Plażowej.
Gratulujemy!!!.

09-14.06.2008 - 24 uczniów z klasy sportowej (2a) naszego Gimnazjum uczestniczyło w obozie sportowym w Brennie pod opieką panów Macieja Latawca i Krzysztofa Pawlikowskiego.

06.06.2008 - Daniel Wójcik i Przemysław Cisek zdobyli Mistrzostwo Strefy Jeleniogórskiej Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce Plażowej, zawody odbyły się na boiskach przy ulicy Sudeckiej w Jeleniej Górze.
[Zobacz informacje w portalu powiatowa.info.]

05.06.2008 - na boiskach "nad zalewem" odbyły się II Mistrzostwa Liceum Ogólnokształcącego w siatkówce plażowej. W kategorii dziewcząt rywalizowały 3 zespoły, wśród chłopców 7 drużyn.

05.06.2008 - rozegrany został mecz piłki nożnej na szczeblu powiatowym pomiędzy drużyną naszego Liceum, a reprezentacją Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształ­cących w Kamiennej Górze, który zakończył się zwycięstwem naszych reprezentantów.

03.06.2008 - 14 uczniów z naszej Szkoły reprezentowało nasz powiat w mistrzostwach Dolnego Śląska w lekkiej atletyce szkół ponadgimnazjalnych rozegranych we Wrocławiu.
Wśród nich Marcelina Szczecina zajęła V miejsce w rzucie oszczepem, a na VI miejscu przybiegła do mety sztafeta męska 4x100m.

29.05.2008 - na stadionie przy ulicy Słowackiego odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce, reprezentacje dziewcząt i chłopców naszego Liceum zajęły w klasyfikacji drużynowej drugie miejsce.

28.05.2008 - odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce Plażowej. W zawodach wzięły udział 2 reprezentacje dziewcząt z naszego Liceum.

11.04.2008 - Mateusz Stec uczeń klasy drugiej naszego Liceum trenuje biathlon, jest członkiem reprezentacji Polski juniorów młodszych w biathlonie oraz kadry narodowej w biathlonie letnim na rok 2008, a także został powołany do reprezentacji Nadzieje Olimpijskie Vancouver 2010.
Mateusz Stec w minionym sezonie letnio-zimowym 2007/2008 odniósł szereg sukcesów:
- 1 miejsce podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biathlonie letnim w biegu sztafetowym 4 x 4,5 km
- 1 miejsce w biegu indywidualnym na eliminacjach do Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych
- 4 miejsce w Biegu indywidualnym 12,5 km podczas Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych,
- 4 miejsce w biegu pościgowym 10 km podczas Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych
- 2 miejsce w biegu sztafetowym na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych
- 1 miejsce w biegu sprinterskim na dystansie 7,5 km oraz 1 miejsce w biegu pościgowym w Pucharze Szkół Mistrzostwa Sportowego.

04.04.2008 - reprezentacja chłopców naszego Gimnazjum rywalizowała na dolnośląskich zawodach sztafet pływackich w Brzegu Dolnym zajmując 6 miejsce.
Skład reprezentacji: Paweł Jacyno, Tomasz Karczewski, Łukasz Kawa, Amadeusz Kmiecik, Łukasz Kruczek, Cezary Mader, Patryk Sitek, Marek Sokołowicz, Krzysztof Wojtas, Daniel Zalejski. Opiekunem drużyny był pan Krzysztof Pawlikowski.

28.03.2008 - reprezentacja chłopców z naszego Gimnazjum wygrała rozegrane w Lu­baniu finały strefy jeleniogórskiej sztafet pływackich. W czasie zawodów poprawiony został rekord Szkoły.
Skład reprezentacji: Paweł Jacyno, Tomasz Karczewski, Łukasz Kawa, Amadeusz Kmiecik, Łukasz Kruczek, Cezary Mader, Patryk Sitek, Marek Sokołowicz, Krzysztof Wojtas, Daniel Zalejski. Opiekunem drużyny był pan Krzysztof Pawlikowski.

04.03.2008 - reprezentacje dziewcząt i chłopców z naszego Gimnazjum wzięły udził w mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej. Obie reprezentacje zajęły trzecie miejsce.
[Informacja na ten temat w portalu "powiatowa.info" tutaj.]

29.02.2008 - reprezentacja chłopców z naszej Szkoły rywalizowała na miejskich zawodach w piłkę ręczną. Zawody miały miejsce na sali przy Szkole Podstawowej nr 2. Ostatecznie nasze Gimnazjum zakwalifikowało się na drugim miejscu, Gimnazjum Społeczne zajęło pierwsze miejsce, a Gimnazjum nr 1 było trzecie.

28.02.2008 - na sali przy Szkole Podstawowej nr 2 obyły się miejskie zawody sportowe w piłce ręcznej dziewcząt. Nasze dziewczęta rywalizowały z reprezentacją Gimnazjum Społecznego oraz Gimnazjum nr 1. Ostatecznie nasze Gimnazjum zajęło drugie miejsce.

26.02.2008 - reprezentacja naszego Gimnazjum zajęła trzecie miejsce w Mistrzostwach Strefy Jeleniogórskiej w Szachach, które rozegrane zostały w Siedlęcinie.
Skład reprezentacji: Katarzyna Kopeć (kl.3d), Marek Kopera (kl.1d), Wojciech Samek (kl.2a), Damian Wiatrowski (kl.2a).

25.02.2008 - reprezentacja naszego Licem zajęła trzecie miejsce w Mistrzostwach Strefy Jeleniogórskiej w Szachach, które rozegrane zostały w Bogatyni.
Skład reprezentacji: Paweł Kulpa (kl.2e), Piotr Kulpa (kl.2e), Natalia Puterko (kl.2d), Łukasz Szpargała (kl.2e).

31.01.2008 - na miejskiej krytej pływalni odbyły się VI Mistrzostwa Gimnazjum nr 2 i Liceum Ogólnokształcącego w Pływaniu o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształ­cących.

24.01.2008 - na sali gimnastycznej przy ul. Kościuszki odbyły się mistrzostwa Gimnazjum w piłce koszykowej chłopców. Wzięły w nich udział reprezentacje klas: Ib, Ic, Id, IIa, IIc, IIIa, IIIb, IIIc.
Kolejność końcowa:
1. klasa IIIb
2. klasa IIa
3. klasa IIIc.
Skład zwycięskiej drużyny: Arkadiusz Maziakowski, Mateusz Oleksyk, Adrian Rosiek, Patryk Sitek.
Zawody zostały zorganizowane, przeprowadzone i były sędziowane przez mgr Krzysztofa Pawlikowskiego i mgr Jarosława Kawerskiego.

18.01.2008 - reprezentacja chłopców z naszego Gimnazjum zdobyła wicemistrzostwo Dolnego Śląska w piłce siatkowej. Trenerem reprezentacji jest pan Krzysztof Pawlikowski.
Gratulujemy!!!

15.01.2008 - reprezentacja chłopców z naszego Liceum zdobyła mistrzostwo strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej i awansowała do finału Dolnego Śląska. Opiekunem reprezentacji jest pan Marek Krzyszkowski.
Gratulujemy!!!
[Informacja na ten temat w portalu "powiatowa.info" tutaj.]

10.01.2008 - reprezentacja chłopców z naszego Gimnazjum zdobyła mistrzostwo strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej i awansowała do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim. Opiekunem reprezentacji jest pan Krzysztof Pawlikowski.
Gratulujemy!!!
Finał strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej chłopców ze szkół gimnazjalnych rozegrany został w sali Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.

10.01.2008 - reprezentacja dziewcząt z naszego Liceum zajęła 4 miejsce w finale strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej.

08.01.2008 - reprezentacja chłopców z naszego Liceum awansowała do finału strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej.

07.01.2008 - reprezentacja dziewcząt z naszego Liceum awansowała do finału strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej.

12.12.2007 - reprezentacja naszego Gimnazjum wystartowała w Janowicach w pół­finałach strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej. Do rozgrywek z naszego Gimnazjum zakwalifikowała się drużyna dziewcząt w składzie: Angelika Anterska, Julita Dziwanoska, Ewa Galica, Justyna Gelczyńska, Dominika Janosik, Małgorzata Klimek, Angela Maciejewicz, Anna Porczak, Kamila Szafraniec, Joanna Szymik, Katarzyna Trzepak, Karolina Zegan.
Grą naszych dziewcząt nie powstydziła by się żadna drużyna. Świetny blok, atak oraz przyjęcie przyczyniły się do emocjonujących i wyrównanych rozgrywek, drużyna dziewcząt ostatecznie znalazła się na trzecim miejscu. Wygrały dziewczęta z Iwin, na drugim miejscu były Janowice Wielkie. Czwarta była drużyna z Jeleniej Góry.
Oto przebieg rozgrywek:
Kamienna Góra - Janowice Wielkie 1:2
Kamienna Góra - Iwiny 0:2
Kamienna Góra - Jelenia Góra 2:0
Opiekunem drużyny siatkarek była pani Marta Ruszkowicz-Malich.

28.11.2007 - reprezentacja chłopców z naszego Gimnazjum wygrała Gimnazjadę Powiatową w piłce siatkowej chłopców i awansowała do rozgrywek półfinałowych strefy jeleniogórskiej.
Tabelę klasyfikacji końcowej zawodów rozpoczynało nasze Gimnazjum, następne miejsca przypadły Gimnazjum nr 1 z Kamiennej Góry, Gimnazjum z Marciszowa i Gimnazjum z Chełmska Śląskiego.
Nasza drużyna chłopców wygranym meczem z Gimnazjum nr 1 z Kamiennej Góry, zrewanżowała się za przegraną w zawodach miejskich.
Skład reprezentacji chłopców: Szymon Babek, Damian Burdalski, Michał Dąbrowski, Piotr Kurzyński, Mateusz Majka, Arkadiusz Maziakowski, Karol Robak, Marek Sokołowicz, Piotr Walas, Dawid Zawadzki.
O zawodach możesz przeczytać też tutaj [artykuł w portalu "powiatowa.info"].

27.11.2007 - reprezentacja dziewcząt z naszego Gimnazjum wygrała Gimnazjadę Powiatową w piłce siatkowej dziewcząt i awansowała do rozgrywek półfinałowych strefy jeleniogórskiej. Zawody rozegrane zostały w Marciszowie.
Za reprezentacją dziewcząt naszego Gimnazjum znalazło się Gimnazjum z Marciszowa i Gimnazjum z Krzeszowa. Natomiast drużyna Chełmska Śląskiego uplasowała się na czwartym miejscu.
Skład reprezentacji dziewcząt:
Julita Dziwanoska, Ewa Galica, Justyna Gelczyńska, Dominika Janosik, Małgorzata Klimek, Angela Maciejewicz, Marcelina Piekarczyk, Anna Porczak, Kamila Szafraniec, Joanna Szymik, Katarzyna Trzepak, Karolina Zegan.

22.11.2007 - reprezentacja chłopców z naszego Gimnazjum wzięła udział w zawodach miejskich w piłce siatkowej, które odbyły się w sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2. Chłopcy awansowali do rozgrywek powiatowych.

21.11.2007 - reprezentacja dziewcząt z naszego Liceum wzięła udział w mistrzostwach powiatu w piłce nożnej, które odbyły się w sali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących.

21.11.2007 - reprezentacja dziewcząt z naszego Gimnazjum wzięła udział w zawodach miejskich w piłce siatkowej, które odbyły się w sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2. Dziewczęta awansowały do rozgrywek powiatowych.

20.11.2007 - Paulina Szczupak, zawodniczka kamiennogórskiego klubu "Relax", uczen­nica klasy trzeciej naszego Liceum, zdobyła złote medale zarówno wśród juniorek młodszych jak i starszych w czasie Mistrzostw Polski, które odbyły się 17-18 listopada br. w Werbkowicach. Paulina w startując w kategorii 82,5 kg "wycisnęła" 62,5 kg.
Malwina Madejewska, zawodniczka kamiennogórskiego klubu "Relax", uczen­nica klasy pierwszej naszego Liceum, z wynikiem 67 kg zdobyła złoty medal wśród juniorek młodszych i starszych w kategorii 75 kg.
Także Kamil Arentowski zawodnik klubu "Relax" i uczeń klasy trzeciej Liceum w czasie tych Mistrzostw Polski zdobył srebrny medal w kategorii 125 kg z wynikiem 135 kg.
Gratulujemy!!!

12.11.2007 - na sali prz ulicy Słonecznej zostały rozegrane mistrzostwa powiatu szkół ponadgimnazjalnych w badmintonie. Naszą Szkołę reprezentowały dwie drużyny, które zajęły kolejno pierwsze i drugie miejsce.
Pierwsza drużyna: Alicja Lipień, Marcelina Szczecina, Piotr Kulpa, Łukasz Piśnicki.
Druga drużyna: Monika Klenowska, Dorota Zarzycka, Wojciech Wołyniec, Bartłomiej Woźniak.

09.11.2007 - odbyła się wycieczka do Wrocławia, w której udział wzięli najlepsi sportowcy Powiatu Kamiennogórskiego. Na uczestników wycieczki czekały takie rozrywki jak kino, kręgielnia czy zwiedzanie Pasażu Grunwaldzkiego. Z każdej szkoły podstawowej oraz gimnazjalnej pojechało 10 osób.
Z naszego Gimnazjum pojechali: Joanna Gwiżdż, Łukasz Kawa, Małgorzata Klimek, Katarzyna Kopeć, Łukasz Kruczek, Arkadiusz Maziakowski, Anna Porczak, Piotr Walas, Krzysztof Wojtas, Katarzyna Trzepak, oraz opiekunowie Krzysztof Pawlikowski i Marta Ruszkowicz-Malich. Wycieczka była finansowana przez Szkolny Związek Sportowy.

08-09.11.2007 - zostały rozegrane mistrzostwa Liceum Ogólnokształcącego w bad­mintonie. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zdobyła Marcelina Szczecina, drugie Alicja Lipień a trzecie miejsce Monika Klenowska. W kategorii chłopców najlepszym okazał się Łukasz Piśnicki, który w finale pokonał Piotra Kulpę, trzecie miejsce przypadło Sebastianowi Piątkowskiemu. W zawodach wzięło udział 39 uczniów.

26.10.2007 - reprezentanci naszego Gimnazjum wzięli udział w zawodach powiatowych w badmintonie, które odbyły się w Pisarzowicach. Opiekę nad naszymi reprezentanatami sprawowali pani Marta Ruszkowicz-Malich i pan Krzysztof Pawlikowski.

18.10.2007 - w Kamiennej Górze na sali przy ulicy Traugutta odbył się półfinał stefy jeleniogórskiej chłopców w piłkce siatkowej. Reprezentacja naszego Gimnazjum była bezkonkurecyjna, wszystkie mecze wygrała 2:0, zajmując pierwsze miejsce w ogólnej klasyfikacji. Druga była szkoła z Janowic Wielkich, następnie reprezentacja z Jeleniej Góry, natomiast czwarte było gimnazjum z Lwówka Śląskiego. Tym zwycięstwem nasi chłopcy zapewnili sobie grę w finale stefy jeleniogórskiej.
W skład reprezentacji chłopców wchodzą: Maziakowski Arkadiusz, Walas Piort, Majka Mateusz, Bobek Szymon, Kurzyński Piort, Dąbrowski Michał, Kubielewicz Tomasz,Budalski Damian, Samek Wojtek, Sokołowicz Marek, Robak Karol.
Opiekunem drużyny: pan Pawlikowski Krzysztof.

09.10.2007 - rozegrane zostały IV Mistrzostwa naszego Zespołu Szkół Ogólno­kształ­cących w szachach.
Najlepszym szachistą w Szkole okazał się Łukasz Szpargała z klasy IIe Liceum.
Kolejne miejsca wśród licealistów zajęli: Piotr Kulpa (kl. IIe LO), Paweł Kulpa (kl. IIe LO), Mateusz Sikorski (kl. If LO).
Wśród uczniów Gimnazjum nr 2 najlepsi okazali się: Łukasz Kochanowski (kl. IIIa), Damian Wiatrowski (kl. IIIa), Radosław Wincza (kl. Id).
Najlepszy wynik wśród dziewcząt uzyskała Katarzyna Kopeć - uczennica klasy IIIb Gim­nazjum.
Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali pan Stefan Hałubek i pani Gabriela Hubert.

05.10.2007 - reprezentanci naszej Szkoły wystartowali w finale Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gimnazjady i Licealiady Młodzieży - Rowery Górskie MTB, które odbyły się w Wałbrzychu.
Opiekunem naszych reprezentantów był pan Marek Krzyszkowski.

03.10.2007 - reprezentanci naszego Liceum wzięli udział w zawodach powiatowych w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół licealnych, które odbyły się na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze. Bardzo dobrze spisali się uczniowie naszego Liceum - drużynowo zarówno reprezentacja dziewcząt jak i chłopców zajęły I miejsce.
W kategorii dziewcząt na dystansie 1500 m nasze reprezentantki uplasowały się na następujących miej­scach:
1. Osiecka Martyna
5. Ćwikowska Agata
6. Michalik Katarzyna
7. Janik Joanna
8. Dytko Magda
9. Puterko Natalia
10. Bielak Joanna
11. Bijak Monika
12. Wnuk Joanna
13. Łabuda Magda
14. Głowacka Katarzyna
Drużynowo dziewczęta zajęły I miejsce zdobywając 69 pkt.
W kategorii chłopców:
- dystans 2000 m:
2. Kulpa Piotr
4. Kula Maciej
6. Szwandrak Kamil
7. Porczak Mateusz
8. Ogórek Michał
11. Jasiurkowski Damian
12. Owcarz Grzegorz
13. Piśnicki Łukasz
14. Winiarski Krzysztof
16. Stanek Jakub
17. Kubacki Mateusz
- dystans 3000 m:
2. Stec Mateusz
4. Wiktorowski Adrian
5. Mokrzycki Maciej
8. Nowak Grzegorz
9. Adamek Paweł
11. Kot Mateusz
12. Mokrzycki Krzysztof
13. Zańko Łukasz
14. Bruździak Damian
15. Ptak Piotr
Drużynowo chłopcy również wywalczyli I miejsce zdobywając 140 pkt.

01.10.2007 - obyły się w Marciszowie Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych szkół gimnazjalnych.
Reprezentacja dziewcząt:
- Katarzyna Trzepak (kl.3b)
- Monika Kaczor (kl.2a)
- Aneta Zajdel (kl.1d)
- Emilia Gieroń (kl.3c)
- Ewa Galica (kl.3a)
- Kamila Lis (kl.1b)
- Dominika Ścisłowska (kl.2c)
- Sara Różanów (kl.3c)
- Barbara Kociołek (kl.3a)
- Justyna Kilarska (kl.1d)
Opiekun: Marta Ruszkowicz-Malich
Reprezentacja chłopców:
- Kurzyński Piotr (kl.2c)
- Dąbrowski Michał (kl.3c)
- Sadowski Paweł (kl.3c)
- Zając Sebastian (kl.2c)
- Nawrocki Sebastian (kl.3b)
- Sokołowicz Marek (kl.1a)
- Burgulewicz Rafał (kl.3c)
- Sadowski Piotr (kl.3c)
- Błażków Jarosław (kl.2a)
- Kilarski Karol (kl.2a)
Opiekun: Krzysztof Pawlikowski
Oto wyniki:
Dziewczęta
1. Gimnazjum Krzeszów
2. Gimnazjum Lubawka
3. Społeczne Gimnazjum Europejskiej w Kamiennej Górze
4. Gimnazjum Chełmsko Śląskie
5. Zespół Szkół Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra
6. Gimnazjum nr 2 Kamienna Góra
7. Gimnazjum Marciszów
Chłopcy
1. Gimnazjum Bolków
2. Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej Kamienna Góra
3. Zespół Szkół Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra
4. Gimnazjum Lubawka
5. Gimnazjum nr 2 Kamienna Góra
6. Gimnazjum Marciszów
7. Gimnazjum Krzeszów
8. Gimnazjum Chełmsko Śląskie
9. Gimnazjum Pisarzowice

29.09.2007 - reprezentanci naszej Szkoły wzięli udział w zawodach rozegranych na kamiennogórskiej krytej pływalni w ramach II edycji programu rekreacyjno-sportowego pod hasłem "Zdrowo na sportowo".
Z naszego Gimnazjum startowało 8 uczestników: Joanna Gwiżdż, Magda Kaczyńska, Sara Różanów, Karolina Sobiechowska, Paweł Jacyno, Łukasz Kawa, Cezary Mader i Krzysztof Wojtas.
Dokładne wyniki oraz galerię zdjęć, można znaleźć na witrynie powiatowa.info, aby wejść kliknij tutaj.

28.09.2007 - reprezentacja naszego Gimnazjum wzięła udział w Dolnośląskim Finale Dwuboju Nowoczesnego. Zawody odbyły się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Nasza reprezentacja to:
- Joanna Gwiżdź i Sara Różanów, zajęły 14 miejsce na około 25 drużyn.
- Łukasz Kawa i Krzysztof Wojtas, zajęli 6 miejsce na około 25 drużyn.
Opiekun reprezentacji chłopców: Krzysztof Pawlikowski.

25.09.2007 - uczniowie naszego Gimnazjum wzięli udział w lidze lekkoatletycznej, która odbyła się na stadionie przy ulicy Słowackiego. W zawodach startowały drużyny chłopców i dziewcząt ze szkół z całego naszego Powiatu.
Opiekun reprezentacji chłopców: Krzysztof Pawlikowski.
Opiekun reprezentacji dziewcząt: Marta Ruszkowicz-Malich.

19.09.2007 - VII Mistrzostwa Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Biegach Przeła­jowych. Impreza odbyła się na terenie ośrodka wodnego przy ul. Kościuszki.
Więcej informacji wraz z fotoreportażem z imprezy tutaj.

18.09.2007 - odbyły się międzyszkolne powiatowe zawody w dwuboju nowoczesnym. Do konkurencji tej zalicza się bieg na 1000 metrów oraz pływanie stylem dowolnym na dystansie 100 metrów. Nie jest to dyscyplina indywidualna, gdyż startuje się parami.    Nasze Gimnazjum wystawiło 5 par. Reprezentacja chłopców to:
- Łukasz Kawa i Krzysztof Wojtas
- Łukasz Kruczek i Cezary Mader.
Reprezentacja dziewcząt to:
- Justyna Bil i Agnieszka Michałczak
- Joanna Gwiżdź i Sara Różanów
- Paulina Nawrocka i Karolina Zegan.
   Po ciężkiej rywalizacji wśród chłopców najlepsi okazali się reprezentanci naszego Gimnazjum Krzysztof Wojtas i Łukasz Kawa.
Dziewczęta nie zdobyły miejsca na podium, jednak w ogólnej punktacji zajęły trzecie miejsce.
Opiekun reprezentacji chłopców - Krzysztof Pawlikowski.
Opiekun reprezentacji dziewcząt - Marta Ruszkowicz-Malich

Dział sportowy w roku szkolnym 2007/2008 współredaguje Krzysztof Wojtas.

Archiwum:
Lata szkolne 2005/2006 i 2006/2007
Lata szkolne 2003/2004 i 2004/2005
Copyright &copy ZSO Kamienna Góra


__________ NOD32 Informacje 2566 (20071002) __________

Wiadomosc zostala sprawdzona przez System Antywirusowy NOD32
http://www.nod32.com lub http://www.nod32.pl